Zapytania ofertowe

  

 
  PLIKI DO POBRANIA:
  1.         Ogólne Warunki Konkursów
  2.    Wzór oferty
  3.      Wzór umowy - PROJEKT 
  4.      Wzór umowy - WYKONAWSTWO

Uwaga zmiana umów na prace projektowe i wykonawstwo!

 

LUTY 2018


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu w piwnicy budynku przy ul. Krasickiego 2a w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów w piwnicy budynku przy ul. Podgórskiej 2 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu nad piwnicą budynku przy ul. Izerskiej 32a w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu nad piwnicą budynku przy ul. Św. Barbary 9 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont stropów w lokalach nr 3 i 4 w budynku przy ul. Rynek 2 w Wałbrzychu-wg załączonego przedmiaru.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: wymiana drzwi wejściowych do budynku:
  1. ul. Niepodległości 285 w Wałbrzychu drzwi do budynku od strony podwórka winny być stalowe ocieplone o wymiarach 1,00m x 2,00m, zabezpieczone warstwą farby antykorozyjnej, malowane proszkowo wraz z wymianą ościeżnicy. Wymiar i kształt drzwi ma zostać zachowany;
  2. ul. Różana 9a w Wałbrzychu drzwi do budynku winny być stalowe ocieplone o wymiarach 0,90m x 2,00m, zabezpieczone warstwą farby antykorozyjnej, malowane proszkowo wraz z wymianą ościeżnicy i zabezpieczone przed kradzieżą poprzez dodatkowe mocowanie ( obecnie drzwi maja wymiar 0,80x2,00 dlatego należy powiększyć istniejący otwór do obowiązujących przepisów ).

Wszystkie drzwi winne być z pełną obróbką i robotami towarzyszącymi- dokładne pomiary na miejscu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku przy ul. Podgórskiej 8 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokali mieszkalnych nr 4 i 5 w budynku przy ul. Długosza 2 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na: rozłączenie kotłów c.o. z M-4 i M-15; w lokalu nr 1 wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w kuchni oraz prawidłowej wentylacji wywiewnej w łazience; w lokalu nr 1a wykonanie wentylacji wywiewnej kuchni; w lokalu nr 2 i 2a wykonanie prawidłowej wentylacji w kuchniach i łazienkach; w lokalu nr 3 wykonanie wentylacji wywiewnej w kuchni i łazience, wykonanie wentylacji nawiewnej dla kotła c.o. znajdującego się w przedpokoju oraz wykonanie prawidłowej wentylacji wywiewnej w przedpokoju, w lokalu nr 4 wykonanie wentylacji wywiewnej kuchni, łazienki i w przedpokoju dla kotła c.o. oraz wykonanie wentylacji nawiewnej dla kotła; w lokalu nr 5 wykonanie wentylacji wywiewnej w kuchni; w lokalu nr 7 wykonanie prawidłowej wentylacji wywiewnej kuchni, łazienki i w przedpokoju dla kotła c.o. oraz wykonanie wentylacji nawiewnej dla kotła; w lokalu nr 8 wykonanie wentylacji wywiewnej w kuchni, WC i łazience; w lokalu nr 9 wykonanie wentylacji wywiewnej w kuchni; w lokalu nr 10 wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w kuchni gdzie znajduje się kocioł c.o., wykonanie prawidłowej wentylacji w łazience; w lokalu n 12 wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w pomieszczeniu gospodarczym gdzie znajduje się kocioł c.o. na gaz, wykonanie prawidłowej wentylacji wywiewnej w łazience, wykonanie wentylacji wywiewnej w kuchni; w lokalu nr 14 wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w przedpokoju gdzie znajduje się kocioł c.o., wykonanie wentylacji wywiewnej w kuchni i łazience; w lokalu nr 15 wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w przedpokoju gdzie znajduje się kocioł c.o, wykonanie prawidłowej wentylacji wywiewnej w kuchni i łazience; w lokalu nr 16 i 17 wykonanie prawidłowej wentylacji wywiewnej w kuchni; w lokalu nr 18 wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w łazience gdzie znajduje się kocioł c.o. oraz wykonanie prawidłowej wentylacji w kuchni; w lokalu nr 19 wykonanie prawidłowej wentylacji w kuchni w budynku przy ul. Braci Śniadeckich 2 w Wałbrzychu- Żądanie PINB.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

21.02.2018

Przedmiot zamówienia: wykonanie izolacji poziomej przeciwwilgociowej metodą iniekcji krystalicznej ścian wewnętrznych piwnicy w budynku przy ul. Traktorzystów 2 w Wałbrzychu- wg załączonego szkicu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia:
  1. opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę lokalu mieszkalnego nr 5 w budynku przy ul. Niepodległości 206 w Wałbrzychu wraz z modernizacją polegającą na wykonaniu WC, budowie c.o. na paliwo stałe, wykonaniu wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu (po przebudowie struktura mieszkania: pokój z aneksem kuchennym +pokój+ WC+ przedpokój).
  2. opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. Niepodległości 206 w Wałbrzychu wraz z modernizacją polegającą na wykonaniu WC, budowie c.o. na paliwo stałe, wykonaniu wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu (po przebudowie struktura mieszkania: pokój z aneksem kuchennym +pokój+ WC+ przedpokój).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokalu mieszkalnego nr 5a w budynku przy ul. Gen. Andersa 19b w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Wykonanie kontroli instalacji gazowych w lokalach i częściach wspólnych budynków stanowiących własność Gminy Wałbrzych w myśl art. 62 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo Budowlane administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu wg wykazów adresowych stanowiących załącznik do niniejszego zapytania ofertowego.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej dot. konieczności wykonania izolacji przeciwwilgociowej budynku przy ul. Czajkowskiego 6 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności wykonania izolacji budynku sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów nad piwnicą budynku przy ul. Zachodniej 8 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu oraz nadproży w piwnicy budynku przy ul. Sucharskiego 3 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów w piwnicy budynku przy ul. Gwarków 7 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów nad piwnicą budynku przy ul. Wschodniej 2 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów nad piwnicą budynku przy ul. Wschodniej 3 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej ścian nośnych oraz stropu nad piwnicą budynku przy ul. Wschodniej 4 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów nad piwnicą budynku przy ul. Sucharskiego 6a w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu nad piwnicą budynku przy ul. Św. Barbary 12 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropów oraz nadproży w piwnicy budynku przy ul. Mieroszowskiej 19 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wymianę instalacji gazowej w częściach wspólnych w budynku przy ul. Przemysłowej 18 w Wałbrzychu ( 6 lokali mieszkalnych ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

19.02.2018

Przedmiot zamówienia: naprawa stropów nad piwnicami w budynku przy ul. Strzegomskiej 6 w Wałbrzychu-wg załączonego przedmiaru.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont elewacji z dociepleniem oraz częściowy remont dachu budynku przy ul. Chopina 16 w Wałbrzychu ( wg załączonych przedmiarów ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont elewacji ściany tylnej i szczytowej budynku poprzez uzupełnienie ubytków cegieł i spoin w murze, odbicie odspojonych tynków i uzupełnienie ubytków tynku, remont płyt balkonowych w poziomie lokali nr 1 i nr 2, poprzez wykonanie prawidłowej izolacji poziomej przeciwwilgociowej płyt balkonowych, oczyszczenie z korozji i zabezpieczenie antykorozyjne stalowych elementów nośnych płyt balkonowych, uzupełnienie ubytków tynku na płytach balkonowych, usunięcie zasmołowania komina pod dachem (przy wejściu na strych), w piwnicy: naprawę posadzki poprzez skucie nierówności i uzupełnienie ubytków, naprawę ceglanego muru poprzez usunięcie skorodowanych, zmurszałych fragmentów cegieł i luźnych, wykruszonych spoin oraz uzupełnienie braków muru, naprawę tynków ściennych i sklepienia , poprzez odbicie luźnych fragmentów oraz uzupełnienie braków, wymianę skorodowanych kształtowników stalowych stropu na elementy o identycznych przekrojach i sposobie podparcia, wzmocnienie osłabionych odcinków stropu poprzez dodatkowe wmurowanie prętów stalowych, oczyszczenie z korozji i zabezpieczenie antykorozyjne belek stalowych o miejscowej korozji w budynku przy ul. Sienkiewicza 3 w Wałbrzychu- zgodnie z decyzją PINB nr 26/2017 oraz na podstawie pisma Konserwatora Zabytków opracowanie ekspertyzy- opinii technicznej wraz z dokumentacją projektowo-kosztorysową na rozbiórkę części przybudówki budynku.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stanu belki policzkowej I biegu oraz nadproży w piwnicy budynku przy ul. Średniej 4 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu nad piwnicą budynku przy ul. E. Plater 1 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu nad piwnicą budynku przy ul. Średniej 5 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu w piwnicy budynku przy ul. Krzywoustego 18a w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu w piwnicy budynku przy ul. Krzywoustego 39a w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie ekspertyzy technicznej stropu nad piwnicą budynku przy ul. Krzywoustego 50 w Wałbrzychu oraz w przypadku stwierdzenia konieczności remontu lub wymiany wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na usunięcie powstałych uszkodzeń.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

16.02.2018

Wspólnota Mieszkaniowa budynku przy ul. Wańkowicza 4A
w Wałbrzychu zaprasza do złożenia oferty na: Przebudowę wewnętrznej linii zasilającej , zestawów rozdzielczo-pomiarowych z wewnętrznymi liniami zasilającymi do rozdzielnic w lokalach mieszkalnych oraz instalacji oświetlenia w pomieszczeniach ogólnego użytku z zastosowaniem napięcia 230 V w budynku przy ul. Wańkowicza 4A w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 7 w budynku przy ul. Komuny Paryskiej 5 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę c.o. na paliwo stałe oraz wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 5 w budynku przy ul. 1 Maja 155 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 5 w budynku przy ul. Niepodległości 124 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 10 w budynku przy ul. Mieroszowskiej 13 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. Osiedleńców 1 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokalu mieszkalnego nr 6 w budynku przy ul. Osiedleńców 4 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont elewacji z dociepleniem ( front I i II brama ) oraz remont klatki schodowej ( brama nr II ) w budynku przy ul. Głuszyckiej 39 w Wałbrzychu- OSTATNI ETAP. Na podstawie Decyzji PINB nr 285/2012.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: wymiana okien na klatce schodowej, w WC i na strychu na okna PCV wraz z obrobieniem szpaletów i ich pomalowaniem oraz wymianą parapetów wewnętrznych i zewnętrznych: parter WC: 0,80m*0,33m - 1 szt, I piętro: WC i klatka schodowa- 0,90m*1,40m - 2 szt, II piętro: klatka schodowa- 0,76m*0,97m- 1 szt, strych: 0,41m*0,97m - 4 szt w budynku przy ul. Batorego 72 w Wałbrzychu - dokładny pomiar na miejscu- zgodnie z Decyzją PINB nr 7/2018.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: wymiana okna na klatce schodowej na okno PCV wraz z obrobieniem szpaletów i ich pomalowaniem oraz wymianą parapetu wewnętrznego i zewnętrznego: okno o wymiarach 0,90*5,22 w budynku przy ul. Świdnickiej 60 w Wałbrzychu - dokładny pomiar na miejscu- zgodnie z Decyzją PINB nr 260/2017. NOWE OKNO MUSI MIEĆ MOŻLIWOŚĆ JEGO UMYCIA PO STRONIE ZEWNĘTRZNEJ.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym 2 w budynku przy ul. 11 listopada 49 w Wałbrzychu ( wg załączonego przedmiaru).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia: wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalach mieszkalnych nr 13,21,22,29 i 30 oraz wykonanie prawidłowej wentylacji nawiewno-wywiewnej w pomieszczeniach WC zlokalizowanych na korytarzach oraz rozłączenie kotła z M-22 z piecem w M-6 w budynku przy ul. 1 Maja 69 w Wałbrzychu - na podstawie Decyzji PINB nr 242/2017 ( wg załączonego przedmiaru).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

15.02.2018

Przedmiot zamówienia:
1) opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 3 w budynku przy ul. Mieroszowskiej 7 w Wałbrzychu;
2) opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 10 w budynku przy ul. Mieroszowskiej 7 w Wałbrzychu.
3) opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 11 w budynku przy ul. Mieroszowskiej 7 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

14.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont elewacji oraz remont klatki schodowej w budynku przy ul. Fredry 11 w Wałbrzychu ( wg załączonego przedmiaru ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

14.02.2018

Wspólnota Mieszkaniowa budynku przy ul. Fredry 11 w Wałbrzychu zaprasza do złożenia oferty na: Przebudowę wewnętrznej linii zasilającej , zestawów rozdzielczo-pomiarowych z wewnętrznymi liniami zasilającymi do rozdzielnic
w lokalach mieszkalnych oraz instalacji oświetlenia w pomieszczeniach ogólnego użytku z zastosowaniem napięcia 230 V w budynku przy ul. Fredry 11 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: wymiana instalacji gazowej w częściach wspólnych budynku przy ul. Fredry 11 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont i zabezpieczenie stropów nad piwnicami w budynku przy ul. Niepodległości 172 w Wałbrzychu-wg załączonego przedmiaru.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont klatki schodowej w budynku przy ul. Garbarskiej 3 w Wałbrzychu ( wg załączonego przedmiaru ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w kuchni w lokalu mieszkalnym nr 4+5 w budynku przy ul. 11 listopada 30 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu nr 3 w budynku przy ul. Żeromskiego 12 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: uporządkowanie i wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku przy ul. Traugutta 8 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont elewacji z dociepleniem oraz odwodnienie budynku przy ul. Św. Jadwigi 3 w Wałbrzychu ( wg załączonego przedmiaru ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

13.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont klatki schodowej w budynku przy ul. Andrzeja Wajdy 8a w Wałbrzychu oraz remont tunelu przejściowego budynku ( wg załączonego przedmiaru )- nakaz PINB.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

09.02.2018

Wykonanie o dostawa personalizowanych książeczek opłat dla właścicieli i najemców.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

09.02.2018

Wspólnota Mieszkaniowa budynku przy ul. Wrocławskiej 60 w Wałbrzychu zaprasza do złożenia oferty na: Przebudowę wewnętrznej linii zasilającej , zestawów rozdzielczo-pomiarowych z wewnętrznymi liniami zasilającymi do rozdzielnic
w lokalach mieszkalnych oraz instalacji oświetlenia w pomieszczeniach ogólnego użytku w budynku przy ul. Wrocławskiej 60 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

09.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokali mieszkalnych nr 7 i 8 w budynku przy ul. Osiedleńców 3 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

08.02.2018

Remont instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym nr 8 w budynku przy
ul. Słowackiego 14 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

08.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku przy ul. Orkana 24 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru)

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

07.02.2018

Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na przebudowę wewnętrznej linii zasilającej budynku, zestawów rozdzielczo-pomiarowych wraz z wewnętrznymi liniami zasilającymi do lokali oraz instalacji oświetlenia w pomieszczeniach ogólnego użytku w budynku przy ul. Słowackiego 26 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

07.02.2018

Wspólnota Mieszkaniowa budynku przy ul. 1 Maja 83 w Wałbrzychu zaprasza do złożenia oferty na: Przebudowę wewnętrznej linii zasilającej , zestawów rozdzielczo-pomiarowych z wewnętrznymi liniami zasilającymi do rozdzielnic
w lokalach mieszkalnych w budynku przy ul. 1 Maja 83 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

06.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont klatki schodowej wraz z wymianą WLZ i OKS w budynku przy ul. Traugutta 8 w Wałbrzychu ( wg załączonego przedmiaru ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia: remont klatki schodowej i schodów w budynku przy ul. Paderewskiego 16 w Wałbrzychu ( wg załączonego przedmiaru ).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia: wymiana instalacji gazowej w częściach wspólnych budynku przy ul. Niepodległości 156 w Wałbrzychu (wg załączonego przedmiaru).

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę c.o. na paliwo stałe w lokalu mieszkalnym nr 6 w budynku przy ul. Niepodległości 287 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 10 w budynku przy ul. 1 Maja 165a w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 6 w budynku przy ul. Gen. Andersa 19b w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia:
  1. opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 9 w budynku przy ul. Dubois 10 w Wałbrzychu;
  2. opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej w lokalu mieszkalnym nr 18 w budynku przy ul. Dubois 10 w Wałbrzychu.

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

05.02.2018

Przedmiot zamówienia: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę centralnego ogrzewania z paliwa stałego na c.o. na paliwo gazowe z kotłem kondensacyjnym oraz wykonanie wentylacji nawiewnej w lokalu mieszkalnym nr 6 w budynku przy ul. Staszica 10 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

02.02.2018

Remont instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym nr 9 w budynku przy
ul. Topolowa 17 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

02.02.2018

Remont instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym nr 7 w budynku przy
ul. Orkana 102 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

01.02.2018

Przedmiot zamówienia: Wykonania i dostawa kartotek mieszkaniowych

POBIERZ:


 ZAPYTANIE OFERTOWE

01.02.2018

Remont instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym nr 10 w budynku przy
ul. Bogusławskiego 8 w Wałbrzychu

POBIERZ:


 

  Informacje opracował(a): -
  Informacje udostępnił(a): Administrator 
  Data zamieszczenia:

03.01.2018 

strona główna  |  do góry  |

 

 

BIP - Miejski Zarząd Budynków Spółka z o.o. w Wałbrzychu